Ogłoszenia Parafialne XII Niedziela Zwykła – 19 czerwca 2022 r.

W najbliższy piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z tej racji nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Msza Święta na zakończenie roku szkolnego będzie w piątek o godz. 8.00.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 14 Osobom z dzielnicy Zadworze Dolne. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Podlesie V.

W środę Msza Święta za wstawiennictwem św. Rity.

W środę o godz. 18.00 Msza Święta o uzdrowienie Chorych za wstawiennictwem św. Rity. Prosimy o składanie próśb na karteczkach do koszyczka przed ołtarzem. Dostępne są róże.

W zakrystii są do odebrania pamiątki z chrztów, ślubów, rocznic, jubileuszy.

Przypominamy, że do końca czerwca należy złożyć deklaracje o źródłach ogrzewania budynku. W zakrystii są do zabrania deklaracje, a także jest nr telefonu, pod którym można dowiedzieć się jak wypełniać deklaracje w formie papierowej. Instrukcja składania deklaracji online: https://www.youtube.com/watch?v=uSjgl75ysGw