Ogłoszenia Parafialne XII Niedziela Zwykła – 21 czerwca 2015 r.

W środę uroczystość Narodzenie św. Jana Chrzciciela.

Składamy Bóg Zapłać sprzątającym z dzielnicy Brzegi V. Było tylko 9 osób. W sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców rejonu Brzegi VI.

Dziękujemy Panu Andrzejowi Tutajewskiemu za wykonywanie ławek na zewnątrz kościoła. Informujemy również, że wykonane ławki są oznaczone oraz są pod okiem kamery monitoringu.

W dniu 6 lipca 2015 r. organizowany jest wyjazd na Nabożeństwo dla Chorych do Kalwarii. Zbiórka przy kościele o godz. 8.30. Zapisy u Pani Wiśniewskiej.

Radni Rady Miejskiej w Skawinie Pani Zdzisława Bała i Pan Józef Niechaj zapraszają na comiesięczny dyżur.

20150621 dyżur radnych

Z racji kończącego się roku szkolnego klasy gimnazjalne proszone są o przyjście na Msze Świętą w środę na godz. 7.30, natomiast uczniowie klas szkoły podstawowej na Msze Świętą w piątek na godz. 8.30.

W dniu 26 czerwca 2015 r. przy Zespole Szkół w Radziszowie planowany jest Piknik dla dzieci (zabawa połączona z grillem). Jest to piątek, dzień w którym wspominamy śmierć Jezusa Chrystusa. Jeżeli dyrekcja tak postępuje, że organizuje huczne zabawy w dniu tygodnia uznawanym przez chrześcijan za dzień zadumy nad męczeńską śmiercią Zbawiciela, to wszyscy rodzice uczniów, praktykujący katolicy, powinni podjąć odpowiednią decyzję, zgodnie z własnym sumieniem, czy posyłać swoje dzieci na zabawę w tym dniu.

Informacje z tablicy:

20150621 podziękowanie

20150621 życie kościoła I

20150621 życie kościoła II