Ogłoszenia parafialne – XII Niedziela Zwykła 22 czerwca 2014 r.

We wtorek Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.

W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała.

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, i z tej racji w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała 13.380zł, za które to składamy serdeczne Bóg zapłać.

Sprzątającym, było 13 osób, dziękujemy. W sobotę proszeni są Parafianie z terenu – Brzegi IV.

Od pierwszej niedzieli lipca Mszy Św. o godz. 11.20 nie będzie aż do odwołania.

Msza Św. na zakończenie roku dla szkół podstawowych i gimnazjum będzie w piątek o godz. 8.00.

Przypominamy chętnym o zapisach na pielgrzymkę (Wiedeń, Praga, Bratysława) – program jest w gablocie przy kościele, że zapisy będą prowadzone do końca czerwca.

24 czerwca (wtorek) o godz. 10.00 w remizie odbędzie się spotkanie informacyjno-promocyjne (informacja w gablocie przy kościele).

Pani Irena Wiśniewska informuje pielgrzymów do Lichenia, że nastąpiła zmiana terminu wyjazdu. Wyjazd 5 lipca o godz. 7.00 po Mszy Św.

[ogłoszenia podane na Mszy Św. o godz. 8.45]