Ogłoszenia Parafialne XIII Niedziela Zwykła – 1 lipca 2018 r.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała 13 490 zł, za które to składamy serdeczne Bóg zapłać.

Składamy serdeczne Bóg Zapłać panu Bogdanowi Błaszczakowi za wykonaną pracę na rzecz Parafii.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 11 osobom z dzielnicy Brzegi VI. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Kamienna.

Spowiedź Święta z okazji pierwszego piątku miesiąca w środę od godz. 17.30 oraz w piątek od godz. 17.00.

W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na budowę kościoła w Krakowie-Swoszowicach. Będziemy gościć w naszej parafii księdza Proboszcza z tej parafii.

Radni Rady Miejskiej w Skawinie Pani Zdzisława Bała i Pan Józef Niechaj zapraszają na comiesięczny dyżur.

Stowarzyszenie „Nasz Radziszów” zwraca się z apelem do Mieszkańców o przekazanie danych o rodakach naszej Parafii z Radziszowa i Jurczyc poległych w czasie działań wojennych w okresie I wojny światowej oraz w późniejszym okresie walk o kształt granic Polski. Na razie są informacje tylko o 11 Osobach poległych.