Ogłoszenia Parafialne XIII Niedziela Zwykła – 2 lipca 2017 r.

W poniedziałek będziemy obchodzili święto św. Tomasza Apostoła.

W piątek z racji pierwszego piątku miesiąca Spowiedź Święta od godz. 17.00.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała 11 970 zł i 40 euro, za którą składamy serdeczne Bóg Zapłać.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 18 osobom z dzielnicy Kamienna. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Wytrzyszczek.

W najbliższą środę po Mszy Świętej o godz. 18.00 zebranie Rady Parafialnej, Zespołu Charytatywnego i Sprzątających kościół.

UWAGA! Pojawiła się nowa forma oszustwa. Są osoby, które oferują za darmo wymianę telefonu starego na nowy, a przy okazji zawierana jest bardzo niekorzystna umowa, która pociąga za sobą przykre konsekwencje finansowe.

Przestrzegamy również przed noszeniem niebezpiecznych znaków, które są wymierzone wprost przeciwko wierze i Panu Bogu. Tak jak są znaki, z którymi związane jest błogosławieństwo (znak krzyża), tak samo są przedmioty i znaki, z którymi związane jest przekleństwo. Nawet jeśli dany człowiek nosi takie znaki nieświadomie, to towarzyszy mu w związku z noszeniem tych znaków przekleństwo (amulety, talizmany).

Informacje z tablicy: