Ogłoszenia Parafialne XIII Niedziela Zwykła – 26 czerwca 2016 r.

W środę uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała 12010 zł, za które to składamy serdeczne Bóg Zapłać.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 8 osobom z dzielnicy Brzegi VI. W najbliższą sobotę  na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Kamienna.

Dziś przed kościołem kwestują członkowie wspólnoty niepełnosprawnych „Bystrzaki”.

20160619 kwesta

Spowiedź Święta w piątek od godz. 17.00.

Gorąco zapraszamy do udziału w uroczystościach związanych z peregrynacją symboli ŚDM w dekanacie Skawina.  Zwłaszcza te osoby, które nie wybierają się na spotkanie z Papieżem, w czasie jego pielgrzymki do Polski.

20160626 plan peregrynacji symboli sdm

Informacja od Burmistrza Pana Pawła Kolasy dotycząca wyłożenia przez Starostę Krakowskiego projektu operatu opisowo – kartograficznego z modernizacji ewidencji gruntów i budynków.

20160626 informacja do burmistrza

Zdjęcia z poświęcenia Kaplicy Jana Pawła II można odbierać w Zakrystii.

Radni Rady Miejskiej w Skawinie Pani Zdzisława Bała i Pan Józef Niechaj zapraszają na comiesięczny dyżur.

20160626 dyzur radnych

20160626 zycie kosciola 26