Ogłoszenia Parafialne XIII Niedziela Zwykła – 30 czerwca 2019 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 16 Osobom z dzielnicy Brzegi III. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Brzegi IV.

W przyszłą niedzielę przed kościołem po każdej Mszy świętej Osoby ze Wspólnoty Osób Niepełnosprawnych „Bystrzaki” będą zbierać ofiary na wyjazd wakacyjny.

Spowiedź święta z okazji pierwszego piątku miesiąca w tym tygodniu będzie w środę od godz. 17.30 i w piątek od godz. 17.00.

Prosimy o zwrócenie uwagi na zjawisko polegające na tym, że przed sklepami (również przed sklepem w Radziszowie) rozdawane były gadżety (tęczowe torby), które nie mają nic wspólnego z chrześcijaństwem, a czasem nawet są wyrazem pogardy dla chrześcijaństwa. Pan Jezus wzywa nad do tego, abyśmy byli jego świadkami, dlatego warto sobie zadać trud i sobie pomyśleć, czy to wszystko co ja noszę nie jest sprzeczne z wyznawaną przeze mnie wiarą. Słyszeliśmy w minionym tygodniu jak został potraktowany człowiek, który miał odwagę przyznać się do tego, że jest katolikiem oraz że się nie godzi na ideologię, która jest sprzeczna z jego wyznawaną wiarą. 

Informacje z tablicy: