Ogłoszenia Parafialne XIV Niedziela Zwykła – 4 lipca 2021 r.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała ofiary w kwocie 12 360 zł, za które to składamy serdeczne Bóg zapłać.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 6 Osobom z dzielnicy Podlesie I. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Podlesie 0.

Informujemy o zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery, smartfony). Miejsce zbiórki parking przy plebanii. Czas zbiórki od dnia 6 lipca do 7 lipca wyłącznie do godz. 11.00. Po godz. 11.00 nastąpi odbiór zebranego sprzętu przez firmę Green Office Ecologic. Ze względu na szabrowników prosimy o pozostawienie sprzętu w dniu zbiórki, tj. 7 lipca do godz. 11.00.

W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka przed kościołem na kolejną operację dla chorego Kubusia. Zbierane były już kilka razy pieniądze dla jego siostry Klaudii. To jest rodzina, gdzie jest dwójka niepełnosprawnych dzieci.

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina informuje mieszkańców o możliwości wykonania szczepień przeciwko COVID-19 w Punkcie Szczepień Powszechnych zlokalizowanym na sali gimnastycznej w Skawinie przy Liceum Ogólnokształcącym ul. Żwirki i Wigury 17.

Tym Wszystkim, którzy złożą ofiary po Mszach Świętych do puszek dla Pogorzelców z Nowej Białej składamy serdeczne Bóg zapłać.

W czwartek odwiedziny Chorych.