Ogłoszenia Parafialne XIV Niedziela Zwykła – 5 lipca 2020 r.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała ofiary w kwocie 11 760 zł. Rodzice Bierzmowanych złożyli ofiarę w kwocie 4 600 zł. Rodzice Dzieci komunijnych złożyli ofiarę w kwocie 1 500 zł. Za wszystkie te ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Dziękujemy również wszystkim Tym, którzy dzisiaj złożą ofiary do puszek na zakup kamer do monitoringu nowo wybudowanego kompleksu boisk przy szkole.

W przyszłą niedzielę Ministranci będą zbierać ofiary do puszek na Powodzian. Ofiary te zostaną przekazane Caritasowi.

Pan Władysław Płonka (nasz grabarz) chętnie przyjmie do pomocy w pracach na cmentarzu, celem przyuczenia do pracy.

Odwiedziny Chorych w czwartek. Prosimy o to, aby zgłaszać w zakrystii tych wszystkich Chorych, których chcieli byście, aby Kapłan odwiedził.

W środę po Mszy Świętej o godz. 18.00 spotkanie organizacyjne z Rodzicami Dzieci, które w sierpniu przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie wokół kościoła Młodzieży, która w środę przyjęła sakrament Bierzmowania. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Zawodzie I.