Ogłoszenia Parafialne XIV Niedziela Zwykła – 7 lipca 2024 r.

W czwartek święto Św. Benedykta, Opata, Patrona Europy.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 20 Osobom z dzielnicy Kamienna. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Wytrzyszczek.

Jak co roku organizowana jest zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. UWAGA! Ten sprzęt prosimy składać wyłącznie w dniach 10-11 lipca 2024 r. przy plebanii. Jeżeli chodzi o dzień 11 lipca, to prosimy złożyć sprzęt najpóźniej do godz. 16.00, gdyż po tej godzinie przyjeżdżają Panowie, którzy będą pakować ten sprzęt. Natomiast w dniu 12 lipca o godz. 10.00 przyjeżdża samochód, do którego będzie umieszczany wcześniej spakowany przez Panów sprzęt.

 

Są jeszcze 4 miejsca na pielgrzymkę Licheń, Gniezno, Biskupin, Częstochowa.