Ogłoszenia Parafialne XIX Niedziela Zwykła – 12 sierpnia 2018 r.

W poniedziałek święto Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej.

W środę święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu Msze Święte będą tak jak w każdą niedzielę. Po Mszach Świętych będzie błogosławieństwo kwiatów i ziół.

Składamy serdeczne Bóg zapłać Panom Jarosławowi Bobek, Marcinowi Piszczek i Zbigniewowi Szczepaniakowi za prace na rzecz kościoła.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 21 osobom z dzielnicy Zadworze Dolne. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Zadworze Górne.

Do zabrania są drewniane okna z kościoła.  Zainteresowanych oknami prosimy o kontakt z księdzem Proboszczem.

Galicyjskie Towarzystwo Historyczne oraz Centrum Kultury i Sportu w Skawinie zapraszają w dniach 14-15 sierpnia 2018 roku na III Skawińskie Spotkania z Historią.

W piątek o godz. 6.00 wyrusza Pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej.

W dzisiejszą niedzielę, tak jak to było zapowiadane, przed kościołem „Kruszynki” zbierają ofiary, licząc na nasze wsparcie.