Ogłoszenia Parafialne XIX Niedziela Zwykła – 13 sierpnia 2017 r.

We wtorek przeżywać będziemy Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte będą odprawiane jak w niedzielę.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 34 osobom z dzielnicy Zadworze Górne. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Podlesie V.

W dniu 19 sierpnia (sobota) będziemy obchodzić 15 rocznicę przejazdu i błogosławieństwa dokonanego przez naszego świętego Jana Pawła II. Z tej okazji będzie odprawiona Msza Święta o godz. 16.00 w kaplicy Jana Pawła II. Po Mszy Świętej nastąpi w kościele prelekcja filmu autorstwa Roberta Pająka, zrealizowanego podczas przejazdu Jana Pawła II przez Radziszów.

W dniu 20 sierpnia (niedziela) o godz. 18.00 w Dworze Dzieduszyckich zostanie wystawiony teatr na podstawie dramatu Karola Wojtyły „Brat naszego Boga”.

W dniu 27 sierpnia (niedziela) o godz. 15.00 odbędzie się w Dworze Dzieduszyckich otwarcie wystawy fotograficznej o Ojcu Świętym. Organizatorem wszystkich tych wydarzeń jest Stowarzyszenie „Nasz Radziszów”.

W piątek 18 sierpnia o godz. 6.00 wyrusza pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej.

W dniu 19 sierpnia (sobota) o godz. 17.00 LKS Radziszowianka zaprasza na mecz. Będzie to pierwszy mecz Radziszowianki rozgrywany w lidze okręgowej.

Informacje z tablicy: