Ogłoszenia Parafialne XIX Niedziela Zwykła – 7 sierpnia 2016 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 11 osobom z dzielnicy Zadworze Dolne. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Zadworze Górne.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała 10370 zł i 20 euro. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za te ofiary.

W środę święto patrona parafii Św. Wawrzyńca. Msze Święte o godz. 7.30, 9.00 i 18.00 (na którą zapraszamy wszystkich). Postarajmy się, aby procesja wokół kościoła swoją okazałością przypominała tę z Bożego Ciała. Zapraszamy Dzieci sypiące kwiaty, Panie do peletronu, Panów Strażaków do chorągwi Krzyża.

Tym wszystkim, którzy przyjmowali do swoich domów pielgrzymów składamy serdeczne Bóg Zapłać. Również składamy Bóg Zapłać wszystkim, którzy angażowali się w różnorakie posługi wokół nich. Dziękujemy Parafialnemu Komitetowi Organizacyjnemu z przewodniczącą Panią Anną Płonką na czele i tym wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyszli z pomocą pielgrzymom.

W związku z organizowanymi Dożynkami Powiatowo-Gminnymi w Radziszowie w dniach 27 i 28 sierpnia 2016 r. Pani Sołtys oraz Rada Sołecka zwraca się z uprzejmą prośbą do mieszkańców o przygotowanie dekoracji przy swoich posesjach wzdłuż ulic: Zadworze, Brzegi, Skawińska, Jana Pawła II, Zawodzie, Podlesie. Można wykorzystać sprzęt rolniczy, snopki, kukły. W razie pytań prosimy o kontakt z Panią Sołtys oraz z członkami Rady Sołeckiej. Najciekawsza dekoracja będzie nagrodzona.

Informacje z tablicy:

20160806 zycie kosciola 31

20160807 sierpien abstynencja