Ogłoszenia Parafialne XIX Niedziela Zwykła – 7 sierpnia 2022 r.

W środę obchodzić będziemy uroczystość odpustową ku czci św. Wawrzyńca. Msze Święte o godz. 7.30, 11.00 i 18.00 (Suma Odpustowa). Bardzo prosimy przygotować się do tego odpustu i procesji. Idziemy w procesji tak jak w Boże Ciało.

W sobotę święto Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 12 Osobom z dzielnicy Podlesie 0. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Zawodzie IV.

W poniedziałek odwiedziny Chorych.

W przyszłą niedzielę Kobiety Twórcze będą zbierać datki dla Radziszowianki. W związku z awansem do IV Ligi wzrastają koszty prowadzenia działalności sportowej (zdecydowane większe koszty przewozów autokarowych dla Zawodników na mecze).

 

Siostry ze Zgromadzenia Sióstr Najświętszej Duszy Chrystusa Pana z prośbą o wsparcie dla Misji w Kamerunie.

fot. Jarosław Karasiński