Ogłoszenia Parafialne XIX Niedziela Zwykła – 9 sierpnia 2020 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym Rodzicom Dzieci klas trzecich. W piątek na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Brzegi I.

W poniedziałek będziemy obchodzili święto Patrona naszej parafii – wspomnienie św. Wawrzyńca, diakona i męczennika. Msze Święte w tym dniu o godz.: 7.30, 9.00, suma odpustowa o godz. 18.00. Bardzo serdecznie zapraszamy na sumę odpustową Wszystkich, którzy mogą przybyć. Również tych, którzy niosą feretrony, Dzieci. Postarajmy się wziąć udział w uroczystościach.

Bóg zapłać Panu Józefowi Bolisędze za odnowienie figurek, które są noszone na procesjach oraz Tym, którzy je noszą.

W czwartek święto Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej. W tym dniu pielgrzymki na Kalwarię nie będzie.

W sobotę uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny oraz  100. rocznica Bitwy Warszawskiej. W tym dniu Msze Święte będą tak jak w każdą niedzielę. Na godz. 11.20 zapraszamy Tych wszystkich, którzy w poprzednich latach gromadzili się na Mszy Świętej przy kapliczce w Jurczycach.

W niedzielę Ministranci będą zbierać ofiary do puszek dla Mieszkańców Bejrutu. Te ofiary zostaną przekazane poszkodowanym za pośrednictwem Caritas Polska.

 

Informacje z tablicy: