Ogłoszenia Parafialne XV Niedziela Zwykła – 16 lipca 2023 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 12 Osobom z dzielnicy Zadworze Dolne. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Zadworze Górne.

W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać ofiary do kopert.

W przyszłą niedzielę błogosławieństwo pojazdów z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa. Tak jak co roku, przy tej okazji będzie można złożyć ofiary na Misje.

W piątek o godz. 18.00 Msza Święta o uzdrowienie Chorych za wstawiennictwem św. Rity. Prosimy o składanie próśb na karteczkach do koszyczka przed ołtarzem. Jeżeli ktoś chce zakupić róże, aby je poświęcić, prosimy o zapisy do czwartku w zakrystii, tak by było wiadomo ile ma się kupić sztuk róż.

Zarząd Spółki „Kocioł” informuje korzystających z wodociągu KOCIOŁ, że w związku z suszą zabrania się mycia samochodów na posesjach, podlewania roślin oraz napełniania przydomowych basenów. Pod groźbą odcięcia dopływu wody do posesji.

Z poważaniem Zarząd Spółki Kocioł

 

Zapisy na pielgrzymkę do Lichenia i Torunia.