Ogłoszenia Parafialne XVI Niedziela Zwykła – 17 lipca 2016 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 12 osobom z dzielnicy Rozparka. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Rynek I.

W środę po Mszy Św. o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie wszystkich tych, którzy zadeklarowali przyjęcie pielgrzymów podczas ŚDM.

Wiemy już, że będziemy przyjmować pielgrzymów w większości z Francji i niewielką grupę ze Szwajcarii.

Jeżeli ktoś byłby w stanie przyjąć do domu pielgrzymów, to bardzo prosimy o kontakt, gdyż brakuje miejsc noclegowych dla wszystkich pielgrzymów.

Zapraszamy do uczestnictwa w Pieszej Pielgrzymce do Częstochowy. Szczegóły na plakacie.

20160619 pielgrzymka krakowska

Z racji uroczystości św. Krzysztofa po Mszach Św. w przyszłą niedzielę będzie błogosławienie pojazdów, w czasie którego Ministranci będą zbierać ofiary na zakup pojazdów dla Misjonarzy.

20160717 akcja sw krzysztof