Ogłoszenia Parafialne XVI Niedziela Zwykła – 18 lipca 2021 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 6 Osobom z dzielnicy Zawodzie IV. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Zawodzie III.

W przyszłą niedzielę święto świętego Jakuba Apostoła oraz świętego Krzysztofa, patrona Kierowców i Podróżujących. Z tej racji, jak co roku, błogosławieństwo pojazdów. Ofiary składane podczas błogosławieństwa pojazdów przeznaczone zostaną na środki transportu dla Misjonarzy.

 

 

W czwartek o godz. 18.00 Msza Święta o uzdrowienie Chorych za wstawiennictwem św. Rity. Prosimy o składanie próśb na karteczkach do koszyczka przed ołtarzem.

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina informuje o możliwości składania wniosków w celu otrzymania dofinansowania na wymianę kotła węglowego oraz termomodernizację budynków jednorodzinnych. Nabór wniosków potrwa do 31 sierpnia 2021 roku.

 

 

Program na pielgrzymkę po wschodniej Polsce. Chętnych na wyjazd prosimy o zgłaszanie się do przyszłej niedzieli.

Prosimy tych Wszystkich, którzy się jeszcze nie zaszczepili o to, aby to uczynili w najbliższym czasie dla siebie i dla swoich bliskich. Trzeba mieć świadomość, jeżeli się nie zaszczepi i się zachoruje jednocześnie komuś zablokuje się miejsce w szpitalu, który tego miejsca będzie potrzebować. Być może przez osobę niezaszczepioną, która zachoruje i będzie potrzebować miejsca w szpitalu ktoś nie będzie miał operacji, ktoś umrze. Nie można tylko o sobie myśleć, ale również trzeba myśleć o innych osobach.