Ogłoszenia parafialne – XVI Niedziela Zwykła 20 lipca 2014 r.

1. W piątek – święto św. Jakuba, Apostoła Tego dnia także kierowcy i podróżujący czczą swego patrona św. Krzysztofa.

Z tej racji w niedzielę, po każdej Mszy świętej, odbędzie się błogosławieństwo pojazdów i kierowców. Składka przeznaczona będzie na zakup środków transportu dla misjonarzy.

2. Burmistrz Miasta i Gminy Skawina informuje, że Gmina przystąpiła do projektu „Pierwszy dzwonek”, który ma wspomóc rodziny z czwórką i więcej dzieci. Termin składania deklaracji upływa 23 lipca b.r. Więcej informacji w gablocie przed kościołem.

3. Z dniem 15 lipca w Skawinie rozpoczęło działalność Biuro Poselskie Posła Rzeczypospolitej Polskiej Piotra Ćwika. Biuro mieści się przy ulicy Rynek 12 ( II piętro). Od września raz w miesiącu, w ramach dyżuru prawnika udzielane będą porady prawne dla Mieszkańców. Szczegóły pod numerem telefonu 012 275 46 73

4. Bóg zapłać 17 sprzątającym z Kamiennej. W sobotę proszona jest Rozparka i Wytrzyszczek.