Ogłoszenia Parafialne XVI Niedziela Zwykła – 22 lipca 2018 r.

W środę święto świętego Jakuba Apostoła oraz świętego Krzysztofa, patrona Kierowców. Przy tej okazji życzymy wszystkiego najlepszego naszemu Kościelnemu, wszystkim Krzysztofom, a także wszystkim Osobom obchodzącym w tym tygodniu swoje urodziny lub imieniny.

W przyszłą niedzielę z racji święta świętego Krzysztofa błogosławieństwo pojazdów. Ofiary składane podczas błogosławieństwa pojazdów przeznaczone zostaną na środki transportu dla Misjonarzy.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 18 osobom z dzielnicy Rozparka. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Rynek I.

Informujemy o zapisach na XXXVIII Pieszą Pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 6-11 sierpnia 2018 r.

Sołtys wsi Jurczyce Jerzy Kłępa zaprasza Wszystkich zainteresowanych na spotkanie organizacyjno-informacyjne dotyczące uroczystości 5 sierpnia 2018 r., związanych z odsłonięciem pomnika gen. Józefa Hallera. Spotkanie odbędzie się dziś o godz. 18.00 przy Izbie Pamięci w Jurczycach.

Informacje z tablicy: