Ogłoszenia Parafialne XVII Niedziela Zwykła – 24 lipca 2016 r.

W poniedziałek obchodzimy Święto Św. Jakuba Apostoła i Św. Krzysztofa patrona podróżujących.

W tym roku nie będą rozdawane gadżety przy okazji święcenia pojazdów. Jeżeli ktoś potrzebuje do samochodu obrazek lub inną pamiątkę prosimy o zgłoszenie się do Zakrystii (pozostały jeszcze różne pamiątki z lat poprzednich).

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 10 osobom z dzielnicy Rynek I. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Rynek II.

Szczególne podziękowanie kierujemy do Pani Haliny Wasyl za podarowanie obrazu Świętej Siostry Faustyny. Obraz jest powieszony tuż za ołtarzem na prawej ścianie.

20160724 sw faustyna halina wasyl

W ubiegłą niedzielę miało być spotkanie Rodziców lub Opiekunów, których dzieci będą korzystały z parafialnego placu zabaw. Jednak na spotkanie przyszły tylko dwie osoby. Z powodu niskiej frekwencji spotkanie zostało przeniesione na środę po Mszy Świętej o godz. 18.00 (spotkanie jest ostateczne). Wiadomo, że ktoś musi się zając doprowadzeniem placu zabaw do porządku (konieczne jest regularne sprzątanie placu zabaw ze śmieci, koszenie trawy itd.).

Pragniemy podziękować Panom, którzy na placu i wokół Domu Parafialnego zrobili porządek oraz wykosili trawę. Ci Panowie nie mają nazwy, jest ich paru, czekają jeszcze na kolejnych chętnych do prac na rzecz Parafii. Szefem, który to założył jest Pan Andrzej Wcisło z Zadworza. Przy tej okazji ogłaszamy konkurs na nazwę tej grupy Panów. Prosimy napisać na kartce proponowaną nazwę wraz ze swoimi danymi i zostawić tę kartkę w Zakrystii – na zwycięzcę czeka nagroda!

W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać do kopert.

Informacje z tablicy:

20160717 zycie kosciola 21

20160724 caritas