Ogłoszenia Parafialne XVII Niedziela Zwykła – 24 lipca 2022 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 11 Osobom (w tym 5 Osobom z jednego domu) z dzielnicy Podlesie II. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Podlesie I.

W środę po Mszy Świętej będzie spotkanie z Osobami zainteresowanymi oraz Tymi, którzy zapisały się na pielgrzymkę autokarową po Sanktuariach Pomorza i Warmii.

Jak co roku pamiętajmy o zapalaniu i wystawianiu gromnic w czasie burz w oknie.

W zakrystii do nabycia Album św. Rity. Cena 18 zł.

Dziękujemy ks. Adamowi za odwiedziny, za pomoc w poświęceniu pojazdów i błogosławieństwie Kierowców.

Składamy serdeczne Bóg zapłać tym Wszystkim, którzy złożyli dzisiaj ofiary na pomoc polskim Misjonarzom w zakupie środków transportu.

W dniu 5 sierpnia 2022 r. do godz. 11.00 złożymy, jak co roku, złom elektroniczny. W przyszłą niedzielę będą podane szczegóły dotyczące zbiórki.