Ogłoszenia Parafialne XVII Niedziela Zwykła – 26 lipca 2015 r.

Dziś obchodzimy wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny. Po każdej Mszy Św. błogosławienie pojazdów i kierowców. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na zakup pojazdów dla Misjonarzy.

Składamy serdeczne Bóg Zapłać sprzątającym 10 osobom z dzielnicy Rynek I oraz pracującym: Panu Tomaszowi Wasylowi, Stanisławowi Tomczykowi, Kazimierzowi Pocięgiel, Dariuszowi Przybyło oraz Stanisławowi Blak. W najbliższą sobotę do sprzątania na godz. 9.00 prosimy mieszkańców rejonu Rynek II.

Informujemy, że dodatkowy wywóz zmieszanych odpadów komunalnych w Radziszowie odbędzie się 30 lipca (czwartek) br.

20150726 dodatkowy wywóz odpadów

1 sierpnia będziemy przeżywać kolejną rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Bardzo zachęcamy do tego, aby w tym dniu wywiesić flagi narodowe.

Informacje z tablicy:

20150726 życie kościoła

20150726 piesza pielgrzymka

20150726 pilegrzymka na jasna góre - informacje