Ogłoszenia Parafialne XVII Niedziela Zwykła – 28 lipca 2019 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 22 Osobom z dzielnicy Kamienna. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Wytrzyszczek.

Spowiedź święta z racji pierwszego piątku miesiąca w środę od godz. 17.30 i w piątek od godz. 17.00.

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skawinie zaprasza do Dworu Dzieduszyckich Osoby starsze, samotne, a także Osoby niesamodzielne powyżej 60 r. życia. Prosimy Osoby najbliższe Osobom starszym, aby zapoznały się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi oferty opieki w Dworze.

Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym i ich Rodzinom „Kruszynki” proszą o pomoc. Uzyskane środki finansowe zostaną przeznaczone na wypoczynek letni dla podopiecznych Stowarzyszenia oraz wsparcie WTZ Rzozów. W przyszłą niedzielę (4 sierpnia) będą zbierać ofiary do puszek na ten cel.

Składamy serdeczne Bóg zapłać Wszystkim tym, którzy złożyli ofiary na Misjonarzy z okazji błogosławieństwa kierowców oraz pojazdów.

Starostwo Powiatowe w Krakowie przeprasza za utrudnienia na drodze do Skawiny, jednocześnie prosi o wyrozumiałość. W tym tygodniu prace powinny być ukończone. Szczegółowe informacje o utrudnieniach: http://www.gminaskawina.pl/index.php?option=16&action=news_show&news_id=18465&menu_id=0

Informacja dotycząca zaproszenia na XXXIX Pieszą Pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 6 – 11 sierpnia 2019 r.

Informacje z tablicy: