Ogłoszenia Parafialne XVII Niedziela Zwykła – 29 lipca 2018 r.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała 13 040 zł, za które to składamy serdeczne Bóg zapłać.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 13 osobom z dzielnicy Rynek I. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Rynek II.

Spowiedź Święta z okazji pierwszego piątku miesiąca w środę od godz. 17.30 oraz w piątek od godz. 17.00.

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina Pan Paweł Kolasa informuje o otwartym naborze wniosków do Lokalnego Programu Pomocy Społecznej w zakresie termomodernizacji budynków jednorodzinnych. Więcej informacji na stronie: http://www.gminaskawina.pl/index.php?option=16&action=news_show&news_id=16670&menu_id=0

Informujemy o Pielgrzymce Diecezji Krakowskiej do grobu św. Jana Pawła II w 40. rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża. Pielgrzymka trwa 7 dni.

W Zakrystii do wzięcia są obrazy św. Krzysztofa z modlitwą.

Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim osobom, które złożą ofiary na zakup środków transportu dla Misjonarzy i Misjonarek.

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina, Towarzystwo Pamięci Generała Hallera oraz Sołectwo Jurczyc zapraszają na Uroczystość odsłonięcia popiersia gen. Józefa Hallera z udziałem Prezydenta RP Pana Andrzeja Dudy w dniu 5 sierpnia 2018 r. (niedziela). Uroczystość rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 12.30. Zajmowanie miejsc parkingowych jest możliwe tylko do godz. 12.00. Po tej godzinie droga do Jurczyc będzie zamknięta. Natomiast zajmowanie miejsc w sektorach jest do godz. 12.15. Udział w uroczystości nie wymaga posiadania zaproszenia. Wszyscy chętni mogą przyjść, ale proszeni są o zabranie ze sobą dowodów osobistych, bo mogą być skontrolowani w związku z tym, że przyjeżdża Prezydent. Organizatorzy zapewniają po uroczystości poczęstunek dla Wszystkich.