Ogłoszenia Parafialne XVII Niedziela Zwykła – 30 lipca 2017 r.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała 13 180 zł i 40 euro, za którą tę kwotę składamy serdeczne Bóg Zapłać.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy złożyli lub złożą ofiarę na tacę dla Misjonarzy z okazji błogosławieństwa pojazdów.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 13 osobom z dzielnicy Rynek II. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Zadworze Dolne.

Serdeczne podziękowania również Panom Jurkowi Florkowi oraz Pawłowi Grzychence za wykonane prace dla Parafii.

Spowiedź Święta z okazji pierwszego piątku w środę od godz. 17.30, a w piątek od godz. 17.00.

Rozpoczyna się miesiąc sierpień. Wszystkim życzymy, aby Matka Najświętsza miała wszystkich w opiece.