Ogłoszenia Parafialne XVIII Niedziela Zwykła – 1 sierpnia 2021 r.

W piątek Święto Przemienienia Pańskiego.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 10 Osobom z dzielnicy Zawodzie II. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Zawodzie I.

Składamy bardzo serdeczne podziękowanie za wieloletnią posługę i pracę na rzecz Parafii Panu Leszkowi Krupnikowi, który ze względu zdrowotnych zrezygnował z bycia członkiem Rady Parafialnej. Na jego miejsce został powołany Pan Wojciech Krupnik. Panu Leszkowi dziękując za jego posługę życzymy wszelkich potrzebnych łask, dużo zdrowia.

W najbliższym tygodniu Spowiedź Święta z racji pierwszego piątku miesiąca w środę od godz. 17.30 i w piątek od godz. 17.00.

W dniu 10 sierpnia 2021 r. obchodzić będziemy uroczystość odpustową ku czci św. Wawrzyńca.