Ogłoszenia Parafialne XVIII Niedziela Zwykła – 2 sierpnia 2020 r.

.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 20 Osobom z dzielnicy Jurczyce III. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Rodziców Dzieci klas trzecich.

Spotkanie dla Rodziców Dzieci, które przygotowują się do Pierwszej Komunii Świętej w środę po Mszy Świętej.

Spowiedź pierwszopiątkowa oraz dla Dzieci i Rodzin z okazji Pierwszej Komunii Świętej w środę od godz. 17.30 i w piątek od godz. 17.00.

Bardzo serdecznie prosimy o maksymalną segregację odpadów na cmentarzu i wykorzystywanie do tego odpowiednich kontenerów i koszy. Równocześnie informujemy, że można wyrzucać śmieci wyłącznie te, które pochodzą z cmentarza.

W piątek odwiedziny Chorych. Prosimy, aby zgłaszać ich do zakrystii.

Suma odpustowa będzie w poniedziałek, 10 sierpnia o godz. 18.00. Prosimy, aby na godz. 18.00 przyszli Wszyscy, którzy zawsze z okazji procesji i innych okazji niosą feretrony. Do sypania kwiatów prosimy Dzieci oraz Dzieci pierwszokomunijne.

Dziękujemy tym Wszystkim, którzy złożą dzisiaj ofiarę dla Marysii.

Informacje z tablicy: