Ogłoszenia Parafialne XVIII Niedziela Zwykła – 31 lipca 2022 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 6 Osobom z dzielnicy Podlesie I. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Podlesie 0.

W sobotę Święto Przemienienia Pańskiego.

Spowiedź Święta z racji pierwszego piątku miesiąca w środę i w piątek od godz. 17.30.

Złom elektroniczny przynosimy 4 sierpnia i składamy przed plebanią. Tam, gdzie jest wjazd na nowy parking.

 

W przyszłą niedzielę Siostra Nazariusza będzie zbierać ofiary na Misje.

 

Do odebrania w zakrystii są klucze, które ktoś zgubił na trasie pieszej Radziszów – Jurczyce.

W dniu 10 sierpnia tradycyjnie obchodzić będziemy uroczystość odpustową ku czci św. Wawrzyńca. Bardzo prosimy przygotować się do tego odpustu. Suma Odpustowa będzie o godz. 18.00. Idziemy w procesji tak jak w Boże Ciało.

Towarzystwo Pamięci Generała Józefa Hallera i Hallerczyków zaprasza w niedzielę 7 sierpnia 2022 r. na godz. 14.00 do Jurczyc na Msze Świętą polową z okazji rocznicy urodzenia Generała Hallera oraz zwycięskiej Bitwy Warszawskiej w 1920 roku.