Ogłoszenia Parafialne XVIII Niedziela Zwykła – 4 sierpnia 2019 r.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała ofiary w kwocie 11 370 zł i 20 USD, za które to składamy serdeczne Bóg zapłać.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 18 Osobom z dzielnicy Wytrzyszczek. W piątek na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Rozparka.

W najbliższą sobotę będziemy obchodzili święto Patrona naszej parafii – wspomnienie św. Wawrzyńca, diakona i męczennika. Msze Święte w tym dniu o godz.: 7.00, 9.00, suma odpustowa o godz. 11.30. Bardzo serdecznie zapraszamy na sumę odpustową Wszystkich, którzy mogą przybyć. Również tych, którzy niosą feretrony, Dzieci. Postarajmy się wziąć udział w uroczystościach.

W czwartek odwiedziny Chorych.

Osoby ze Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym i ich Rodzinom „Kruszynki” dziękują za ofiary, które dzisiaj zbiorą na wyjazd wakacyjny.

Towarzystwo Pamięci Generała Józefa Hallera i Hallerczyków oraz Stowarzyszenie „Razem dla Wszystkich” zapraszają w przyszłą niedzielę o godz. 14.00 do Jurczyc na Mszę Świętą. Uroczystości związane są z obchodami 100. rocznicy powrotu Błękitnej Armii do Polski oraz 50. rocznicy śmierci Anny Haller.

Informacje z tablicy: