Ogłoszenia Parafialne XVIII Niedziela Zwykła – 5 sierpnia 2018 r.

W najbliższy piątek święto świętego Wawrzyńca, patrona naszej Parafii. W tym dniu Msze Święte będą sprawowane o godz. 7.30, 9.00 i 18.00 (suma odpustowa). Wszystkich Parafian serdecznie zapraszamy na Msze Świętą o godz. 18.00. Prosimy również do asysty honorowej, do niesienia feretronów, dzieci do sypania kwiatów i wszystkich, którzy swoją obecnością mogą uświetnić ten dzień. Z racji odpustu w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 18 osobom z dzielnicy Rynek II. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Zadworze Dolne.

W najbliższą niedzielę Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym i ich Rodzinom „Kruszynki” będą zbierać ofiary do puszek.

Centrum Kultury i Sportu w Skawinie zaprasza na wystawę dorobku artystycznego legendarnej polskiej ilustratorki Marii Orłowskiej-Gabryś, która odbędzie się w Dworku Dzieduszyckich po Mszy Świętej odpustowej.

Informacje z tablicy: