Ogłoszenia Parafialne XVIII Niedziela Zwykła – 6 sierpnia 2017 r.

W najbliższy czwartek będziemy obchodzili święto Patrona naszej parafii – wspomnienie św. Wawrzyńca, diakona i męczennika. Msze Święte w tym dniu o godz.: 7.30, 9.00, suma odpustowa o godz. 18.00. Bardzo serdecznie zapraszamy na sumę odpustową Wszystkich, którzy mogą przybyć, Osoby niosące feletrony, Dzieci sypiące kwiaty, Panów Strażaków.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 7 osobom z dzielnicy Zadworze Dolne. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Zadworze Górne.

Chętni udać się na pielgrzymkę Polska – Litwa proszeni są do zgłoszenia się do końca najbliższego tygodnia.

Burmistrz Miasta i Gminy Skawiny Pan Paweł Kolasa informuje o zakazie stosowania do palenia mułu, flotu węglowego oraz drewna o wilgotności powyżej 20%.

W dniu 13 sierpnia w Jurczycach o godz. 14.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta Polowa z okazji Roku Generała Józefa Hallera.

Informujemy Rodziców, że w męskiej toalecie znajduje się przewijak dla dzieci.

Bardzo serdecznie prosimy o niestawanie na trawie wokół kościoła. Trawa, mimo podlewania, z powodu suszy jest bardzo słaba i szybko się niszczy. Prosimy stać w miejscu wybrukowanym, którego wokół kościoła jest wystarczająco dużo.

Informacje z tablicy: