Ogłoszenia Parafialne XX Niedziela Zwykła – 14 sierpnia 2022 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 13 Osobom z dzielnicy Zawodzie IV.. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Zawodzie III.

W  poniedziałek uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu Msze Święte będą tak jak w każdą niedzielę.

Za dwa tygodnie Rada Parafialna będzie zbierać ofiary do kopert.

W piątek o godz. 18.00 zapraszamy na Msze Świętą z okazji 20. rocznicy przejazdu Jana Pawła II przez Radziszów. Msza będzie odprawiona w kaplicy.

W piątek o godz. 6.00  wyrusza pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej.

Stowarzyszenie „Nasz Radziszów” zaprasza w niedzielę 21 sierpnia 2022 roku do Dworu Dzieduszyckich w Radziszowie na rodzinny plener malarski, wernisaż wystawy fotograficznej pt. Święty Papież Polak Jan Paweł II oraz projekcie filmu zrealizowanego podczas przejazdu Ojca Świętego Jana Pawła II przez Radziszów.

Centrum Kultury i Sportu w Skawinie zaprasza w przyszłą niedzielę na Koncert Papieski, który odbędzie się przy pomniku Jana Pawła II w Skawinie (ul. Jana Pawła II).

OSP Wola Radziszowska serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na X DZIEŃ KRWIODAWSTWA.

Dziękujemy tym Wszystkim, którzy dzisiaj złożą datki na wsparcie Radziszowianki w związku z awansem do IV Ligi i wzrastającymi z tego powodu kosztami prowadzenia działalności sportowej (zdecydowane większe koszty przewozów autokarowych dla Zawodników na mecze).