Ogłoszenia Parafialne XX Niedziela Zwykła – 18 sierpnia 2024 r.

W sobotę Święto Świętego Bartłomieja Apostoła.

W czwartek o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Świętą o uzdrowienie Chorych za wstawiennictwem św. Rity. Prosimy o składanie próśb na karteczkach do koszyczka na ołtarzu. Zostaną zakupione Róże.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 24 Osobom z dzielnicy Zadworze Górne. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Podlesie V.

W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać ofiary do kopert. Parafianie z Jurczyc, którzy będą dawać ofiary do kopert proszeni są o podawanie na kopertach adresu starego i nowego.

Pod chórem są foldery o naszym kościele. Informacja dla Gości, a także dla Osób chętnych.

Informujemy o pielgrzymce do Malty – śladami św. Pawła. Zapisy są do końca sierpnia.