Ogłoszenia Parafialne XX Niedziela Zwykła – 20 sierpnia 2017 r.

W czwartek Święto Świętego Bartłomieja Apostoła. W sobotę Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 12 osobom z dzielnicy Podlesie V. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Podlesie IV.

W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać ofiary do kopert.

Stowarzyszenie „Nasz Radziszów” zaprasza dzisiaj do Dworu Dzieduszyckich dzieci na godz. 14.00 na spektakl pt. „Koziołek Matołek”, natomiast dorosłych na godz. 18.00 na spektakl teatralny pt. „Brat naszego Boga”, wystawiony przez teatr ITAN, zrealizowany na podstawie dramatu Karola Wojtyły.

W dniu 27 sierpnia na godz. 18.00 Stowarzyszenie „Nasz Radziszów” zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej pt. Jan Paweł II w Małopolsce 1979 – 2002. Natomiast na godz. 15.00 na plener plastyczny pt. „Święty Jan Paweł II w Radziszowie”.

Informacje z tablicy: