Ogłoszenia Parafialne XX Niedziela Zwykła – 20 sierpnia 2023 r.

W czwartek Święto Świętego Bartłomieja Apostoła. W sobotę Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej.

We wtorek o godz. 18.00 Msza Święta o uzdrowienie Chorych za wstawiennictwem św. Rity. Prosimy o składanie próśb na karteczkach do koszyczka przed ołtarzem. Jeżeli ktoś chce zakupić róże, aby je poświęcić, prosimy o zapisy w zakrystii, tak by było wiadomo ile ma się kupić sztuk róż.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 15 Osobom z dzielnicy Podlesie II. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Podlesie I.

Składamy serdeczne Bóg zapłać tym Wszystkim, którzy złożyli ofiary dla Powodzian w Słowenii.

W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać ofiary do kopert.

Wczoraj była 21. rocznica przejazdu i zatrzymania się w naszej Parafii Papieża Jana Pawła II. Przy tej okazji przypominamy, że Kaplica Jana Pawła II jest otwarta cały dzień. Zachęcamy do wstąpienia do niej i wypraszania łask dla siebie, swoich bliskich.

Prezydent Andrzej Duda w dniu 15 sierpnia 2023 r. uhonorował ks. Filipa brązowym Krzyżem Zasługi. Składamy mu gratulacje i cieszymy się z tego powodu.

Stowarzyszenie „Nasz Radziszów” zaprasza w przyszłą niedzielę do Dworu Dzieduszyckich.