Ogłoszenia Parafialne XXI Niedziela Zwykła – 22 sierpnia 2021 r.

W poniedziałek o godz. 18.00 Msza Święta o uzdrowienie za wstawiennictwem św. Rity. Po Mszy Świętej zebranie Rady Parafialnej.

W czwartek uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 22 Osobom z dzielnicy Jurczyce II. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Jurczyce III.

W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać ofiary do kopert.

Również w przyszłą niedzielę przy kościele będzie prowadzona zbiórka pieniędzy do puszek przez Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym i ich Rodzinom „Kruszynki”.

W czwartek po Mszy Świętej odbędzie się spotkanie wyjeżdżających na pielgrzymkę 5 września 2021 r. Jeżeli ktoś jest jeszcze chętny, to może się zapisać. Są jeszcze wolne miejsca w autobusie.

W zakrystii do odebrania jest kolczyk oraz do nabycia są modlitewniki św. Rity w cenie 5 zł.

W dniu wczorajszym ks. Adam Pietras dostał informację, że został zwolniony z obowiązków wikariusza parafii pw. św. Wawrzyńca w Radziszowie i mianowany wikariuszem parafii pw. św. Kazimierza w Krakowie. Dziękujemy za wszystkie lata wspólnej pracy. Pożegnamy go w środę na Mszy Świętej o godz. 17.00.