Ogłoszenia Parafialne XXI Niedziela Zwykła – 25 sierpnia 2024 r.

W poniedziałek uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze Święte o godz. 6.30 i 18.00.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 11 Osobom z dzielnicy Podlesie V. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Podlesie IV.

Spowiedź dla Dzieci i Młodzieży rozpoczynających nowy rok szkolny w środę od godz. 17.30.

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina, Sołtys i Rada Sołecka Jurczyc, Parafia pw. Św. Wawrzyńca w Radziszowie oraz Centrum Kultury i Sportu w Skawinie zapraszają na Dożynki Gminno-Parafialne, które odbędą się 31 sierpnia (sobota) w Radziszowie.

W programie:

godz. 12:30 — Przemarsz Korowodu Dożynkowego (spotkanie przy sklepie Lewiatan)

godz. 13:00 — Msza św. polowa (Ogrody Parafialne w Radziszowie)

godz. 14:00 — Oficjalne otwarcie uroczystości — Tradycyjny Obrzęd Dożynkowy

godz. 16:00 — Występ Regionalnego Zespołu Pieśni i Tańca „BRZEŹNIOKI”

godz. 19:00 — zabawa taneczna z Zespołem Muzycznym „CARO”.

Radni Rady Miejskiej w Skawinie: Zdzisława Bała i Józef Niechaj zapraszają na dyżur w najbliższą środę (28 sierpnia 2024 r.) w godz. 18:00 – 19:00, Radziszów, ul. Kościelna 1, Dom Strażaka