Ogłoszenia Parafialne XXI Niedziela Zwykła – 26 sierpnia 2018 r.

W dniu dzisiejszym dziękujemy Panu Bogu za owoce ziemi, za to wszystko, co otrzymujemy. Jednocześnie prosimy, aby Bóg zachował nas od klęsk żywiołowych.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 13 osobom z dzielnicy Podlesie V. Dziękujemy również za to, że pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych przybyło do sprzątania sporo osób z tej dzielnicy. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Podlesie IV.

W sobotę 1 września 2018 r. Pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej Służby Liturgicznej i Młodzieży.

 

W najbliższą niedzielę odbędzie się kolejna zbiórka pieniędzy na leczenie chorego Mateusza.

 

W dniu 2 września 2018 r. o godz. 14.00 odbędzie się Dzień Organizacji Pozarządowych i Inicjatyw Społecznych.

 

Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym i Ich Rodzinom „Kruszynki” składają serdeczne podziękowania Parafianom za okazanie wielkiego serca w dniu 12 sierpnia 2018 r. w czasie zbiórki publicznej. Do puszek Członkowie Stowarzyszenia zebrali 4430 zł. Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na organizację wakacyjnych wyjazdów.

W ostatnim czasie cały płot cmentarza od strony ulicy został pomalowany na nowo. Jednak pojawił się nowy (piękny) napis na murze. W związku z tym zwracamy się uprzejmie do Graficiarzy, aby przynajmniej jeden z Nich zgłosił się do Parafii. Pięknie malujecie, dlatego warto Was zatrudnić.

 

Informacje z tablicy: