Ogłoszenia Parafialne XXI Niedziela Zwykła – 27 sierpnia 2017 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 15 osobom z dzielnicy Podlesie IV. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Podlesie III.

Bardzo prosimy Państwa Młodych o zwrócenie uwagi na to, czym rzuca się przed kościołem po Mszy Świętej ślubnej. Niejednokrotnie jest to zaśmiecanie, wysprzątanego już w sobotę rano, chodnika przed kościołem.

W przyszłą niedzielę Ministranci będą zbierać do puszek dla poszkodowanych w wyniku huraganu w północnej części Polski. Pieniądze zbiera Caritas.

Informujemy o zebraniu organizacyjnym dla Rodziców dzieci przyjętych do Oddziału Przedszkolnego.

Spowiedź na rozpoczęcie roku szkolnego w środę od godz. 17.00. Prosimy, aby w tym dniu przyszły dzieci uczęszczające do szkoły podstawowej lub gimnazjum.

Spowiedź dla pozostałych Parafian w piątek od godz. 17.00.

Stowarzyszenie „Nasz Radziszów” zaprasza dzisiaj do Dworu Dzieduszyckich w Radziszowie na plener plastyczny „Święty Jan Paweł II w Radziszowie” (godz. 15.00) oraz na otwarcie wystawy fotograficznej pt. Św. Jan Paweł II w Małopolsce 1979 – 2002 (godz. 18.00).

Informujemy, że ze względu na niską frekwencję zostanie odprawiona jeszcze raz Msza Święta z okazji przejazdu Ojca Świętego przez Radziszów. Odprawienie Mszy Świętej planowane jest w dniu 21 października 2017 r. (sobota) – godzina będzie podana później.

Prosimy starsze osoby, aby nie wpuszczały do domów osób, których nie znają, ponieważ nadal zdarzają się przypadki kradzieży pieniędzy lub wartościowych rzeczy.