Ogłoszenia Parafialne XXII Niedziela Zwykła – 2 września 2018 r.

W poniedziałek o godz. 8.00 Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego.

W sobotę święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Na Mszy Świętej o godz. 6.30 błogosławieństwo ziarna i nasion do siewu.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała 10 160 zł i 500 euro, za które to składamy serdeczne Bóg zapłać.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 14 osobom z dzielnicy Podlesie IV. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Podlesie III.

Spowiedź z okazji pierwszego piątku miesiąca będzie w środę od godz. 17.30 i w piątek od godz. 17.00.

Stowarzyszenie „Nasz Radziszów” zaprasza w dniu 9 września 2018 r. o godz. 14.30 do Dworu Dzieduszyckich w Radziszowie na otwarcie wernisażu wystawy fotograficznej pt. „Pomniki Wielkiej Wojny w Galicji Zachodniej” i na koncert pieści patriotycznych pt. „Niepodlegli, Niezłomni” z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości.

Sołtys sołectwa Radziszów Pani Zdzisława Bała dziękuję wszystkim tym, którzy przyczynili się do zorganizowania i uświetnienia uroczystości związanych z  XX Dożynkami Wojewódzkimi, które miały miejsce w naszej parafii w ubiegłą niedzielę.

Informacje z tablicy: