Ogłoszenia Parafialne XXII Niedziela Zwykła – 29 sierpnia 2021 r.

Serdecznie witamy w naszej Parafii nowego księdza wikariusza, który będzie z nami modlić się, składać Ofiarę, sprawować sakramenty święte. Nazywa się Filip Pajestka. Pochodzi z Krakowa. Przyszedł do nas z Parafii św. Kazimierza w Krakowie. Życzymy mu wielu łask, żeby się u nas dobrze czuł i żebyśmy Wszyscy z Jego posługi byli zadowoleni, radości i pogodni.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 26 Osobom z dzielnicy Jurczyce III. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Brzegi I.

Serdecznie dziękujemy tym Wszystkim, którzy dzisiaj złożą ofiarę dla Kruszynek.

W przyszłą niedzielę pomożemy Mateuszowi Głowni na dalsze leczenie.

 

W środę o godz. 17.00 Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego, zaś o godz. 16.30 Spowiedź Święta. Również w piątek będzie Spowiedź od godz. 17.00 z okazji pierwszego piątku.

 

W sobotę na godz. 9.00 ks. Filip prosi Lektorów i Ministrantów na zbiórkę.

Gminne biuro spisowe w Skawinie informuje, że w przyszłą niedzielę w godz. od 8.00 do 18.00 na Plebanii będzie realizowany Narodowy Spis Powszechny ludności i mieszkań. Spis jest obowiązkowy, trwa do końca września. Pamiętajmy, że jeżeli ktoś się nie spisze to zapłaci karę. Do wypełnienia formularza spisowego niezbędny jest PESEL. Należy wziąć ze sobą dowód osobisty.

 

Do odebrania w zakrystii są pamiątki chrzcielne oraz ślubne.