Ogłoszenia Parafialne XXII Niedziela Zwykła – 3 września 2017 r.

W najbliższy piątek, w Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, Msze Święte o godz. 6.30 i 18.00 (z błogosławieństwem nasion do siewu).

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała 15 490 zł, za które to składamy serdeczne Bóg Zapłać.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 22 osobom z dzielnicy Podlesie III. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Podlesie II.

Tym, którzy w dniu dzisiejszym złożą ofiary do puszek, przeznaczone na pomoc ofiarom dotkniętym huraganem, składamy serdeczne Bóg Zapłać.

W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej Parafii Siostry z zakonu ze Zgromadzenia Duszy Chrystusowej. Siostry również po Mszach Świętych będą zbierać ofiary do puszek na potrzeby dla Kamerunu.

W poniedziałek o godz. 8.00 Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego.

Informujemy, że w najbliższą sobotę i niedzielę Stowarzyszenie „Nasz Radziszów” zaprasza na spacer edukacyjny.