Ogłoszenia Parafialne XXIII Niedziela Zwykła – 4 września 2016 r.

W czwartek  Święto Narodzenia Matki Bożej. Po Mszy Świętej o godz. 6.30 błogosławieństwo nasion przeznaczonych do siewu.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 13 osobom z dzielnicy Podlesie III. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Podlesie II.

W przyszłą niedzielę będziemy gościć Księdza z Parafii Swoszowice, który będzie zbierać składkę na budowę kościoła.

Składamy serdeczne Bóg Zapłać za prace przy remoncie parkingu. Szczególne podziękowanie dla Panów Ryszarda Maślanki i Tomasza Wasyla.

Pani Sołtys Zdzisława Bała i Rada Sołecka dziękuje wszystkim osobom, które pomagały przy organizacji Dożynek.

W nadchodzącym tygodniu będą udostępnione zdjęcia do oglądnięcia w gablotce z dekoracji dożynkowych przy drogach, które były wykonywane na ogłoszony wcześniej konkurs. Obiecane nagrody zostaną rozdane w niedługim czasie.

Informujemy, że asfalt wokół kościoła został wykonany wyłącznie ze środków własnych Parafii. Prosimy, aby na parkingu, gdzie jest zrobiona kropionka asfaltowa nie urządzać sobie rajdów, a także starać się gwałtownie nie hamować/nie ruszać. Potrzeba sporo czasu, aby asfalt dobrze stwardniał.

Stowarzyszenie „Nasz Radziszów” zaprasza dzisiaj na otwarcie wystawy prac plastycznych Pani Magdaleny Szynkarczuk. Wernisaż odbędzie się o godz. 15.00 w Dworze Dzieduszyckich. Podczas otwarcia będzie można było nabyć Monografię Radziszowa. Jest to dwuczęściowa, bardzo dobrze opracowana historia Radziszowa.

20160904 wernisaz magdaleny szynkarczuk

W dniach 10-11 września 2016 r. Stowarzyszenie „Nasz Radziszów” zaprasza do Dworu Dzieduszyckich na wydarzenie pt. „Rzeźbiarz Wit Wisz – Radziszowianin z wyboru”.

20160904 radziszowiskim szlakiem wita wisza

Informujemy, że Pani Janina Jastrzębska chce utworzyć przy Parafii w Radziszowie Różę Różańcową poświęconą modlitwie o dobre wychowanie dzieci. http://www.rozaniecrodzicow.pl

20160904 rozaniec o dzieci 3

20160904 rozaniec o dzieci 2