Ogłoszenia Parafialne XXIII Niedziela Zwykła – 4 września 2022 r.

Dziękujemy ks. Jordanowi za pomoc. Również za to, że w każdą niedzielę był w naszej Parafii, głosił słowo Boże. Niech Matka Boża ma Ciebie w swojej opiece. Życzymy również szczęśliwego lotu do Stanów Zjednoczonych.

W czwartek Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Po Mszach Świętych błogosławieństwo nasion przeznaczonych do siewu.

Pieniądze zebrane z kopert są sukcesywnie odkładane na przyszłość. Między innymi na zakup działki pod przyszły drugi cmentarz. Ponieważ Mieszkańców Radziszowa przybywa, to w niedalekiej przyszłości obecny cmentarz zapełni się, co spowoduje konieczność pochówków w innej lokalizacji. Również sam budynek kościoła po paru latach będzie wymagał kolejnego remontu. Na to także muszą być zabezpieczone środki finansowe.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 19 Osobom z dzielnicy Zawodzie I. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Jurczyce I.

W przyszłą niedzielę pomożemy Mateuszowi Głowni na dalsze leczenie.