Ogłoszenia Parafialne XXIII Niedziela Zwykła – 5 września 2021 r.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała ofiary w kwocie 17 290 zł, za które składamy serdeczne Bóg zapłać.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 12 Osobom z dzielnicy Brzegi I. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Brzegi II.

Dziękujemy Tym, którzy złożyli ofiarę do puszek na leczenia dla Mateusza.

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina informuje o zamknięciu fragmentu ulicy Krakowskiej w Skawinie na czas budowy rond.

Dzisiaj na Plebanii można dokonać obowiązkowego spisu ludności i mieszkań.

W środę święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Po Mszach św. poświęcenie nasion przeznaczonych do siewu.

Za złożone ofiary z okazji św. Krzysztofa MIVA Polska przesyła dyplom wdzięczności.

W dniu 12 września 2021 r. w Rzozowie odbędzie się spotkanie Tych, którzy pielgrzymowali w tym roku i chcą pielgrzymować w następnym roku do Matki Boskiej Częstochowskiej.