Ogłoszenia Parafialne XXIII Niedziela Zwykła – 6 września 2020 r.

W najbliższy wtorek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Po Mszy Świętej o godz. 6.30 poświęcenie ziarna do siewu.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 10 Osobom z dzielnicy Brzegi IV. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Brzegi V.

Również składamy podziękowanie wszystkim tym, którzy dzisiaj złożą ofiarę na misje.

W przyszłą niedzielę będzie okazja do tego, aby pomóc choremu Mateuszowi.

W zakrystii są do odebrania pamiątki z chrztów, rocznic, jubileuszy.

Już dzisiaj pragniemy poinformować, że 20 września (niedziela) 2020 r. planujemy odprawić nasze parafialne dróżki Pana Jezusa w Kalwarii Zebrzydowskiej. Rozpoczniemy o godz. 13.00. Spotykamy się na Placu Rajskim przed klasztorem (Msza Święta i transport w tym dniu we własnym zakresie).

Prosimy Dzieci i Młodzież korzystające z obiektów sportowych przy szkole, aby to robiły zgodnie z ich przeznaczeniem.