Ogłoszenia Parafialne XXIII Niedziela Zwykła – 8 września 2019 r.

W najbliższą sobotę obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 23 Osobom z dzielnicy Zadworze Górne. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Podlesie V.

Komendant Powiatowy Policji w Krakowie wspólnie z Komendantem Komisariatu Policji w Skawinie serdecznie zapraszają wszystkich Mieszkańców Miasta i Gminy Skawina do udziału w debacie społecznej „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”, która odbędzie się w dniu 10 września 2019 r. o godz. 17.00 w Pałacyku Sokół w Skawinie (ul. Adama Mickiewicza 7).

Od środy (18 września) Msze Święte popołudniowe będą sprawowane o godz. 17.00.

W kościele od jakiegoś czasu znajduje się obraz św. Anny z Dzieciątkiem Jezus i Matką Bożą. Obraz został wyjęty z bocznego ołtarza. Dziękujemy tym Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, żeby ten obraz będzie mógł cieszyć oczy.

Bardzo prosimy, aby na ogrodzeniu przykościelnym nie wieszać banerów wyborczych.

Informacje z tablicy: