Ogłoszenia Parafialne XXIII Niedziela Zwykła – 9 września 2018 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 11 osobom z dzielnicy Podlesie III. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Podlesie II.

W poniedziałek odwiedziny Chorych. Prosimy, aby zgłaszać Ich w Zakrystii.

Rodzice chorego Mateusza serdecznie dziękują za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na jego leczenie i rehabilitację.

Stowarzyszenie „Nasz Radziszów” zaprasza w dniu 9 września 2018 r. o godz. 14.30 do Dworu Dzieduszyckich w Radziszowie na otwarcie wernisażu wystawy fotograficznej pt. „Pomniki Wielkiej Wojny w Galicji Zachodniej” i na koncert pieści patriotycznych pt. „Niepodlegli, Niezłomni” z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości.

Dziękujemy za prace w kościele (za zdejmowanie i zakładanie boazerii) kierujemy do Panów Marka i Piotra Brandysów. Serdeczne Bóg zapłać.

W  zakrystii do odebrania są pamiątki z Chrztu Świętego oraz z przeżywanych jubileuszy.

W dniu 29 września 2018 r. odbędzie się spotkanie klasowe rocznika 1958. Spotkanie rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 16.00. Organizatorzy zapraszają.

Ogłoszenia z tablicy: