Ogłoszenia Parafialne XXIV Niedziela Zwykła – 13 września 2020 r.

W poniedziałek święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

W piątek św. Świętego Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski. To również dzień, w którym ks. proboszcz Stanisław Kamionka świętuje swoje imieniny, dlatego uczcimy imieniny ks. Proboszcza w niedzielę o godz. 10.00.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 12 Osobom z dzielnicy Brzegi V. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Brzegi VI.

Już teraz składamy serdeczne podziękowania Wszystkim, którzy dzisiaj złożą ofiarę dla Mateusza.

W bocznym ołtarzu jest wieniec, którzy wykonali Uczestnicy zajęć w Dworze Dzieduszyckich przy pomocy Kobiet Twórczych.

Od tego tygodnia Msze Święte aż do odwołania popołudniu będą odprawiane o godz. 17.00.

Przypominamy, że w przyszłą niedzielę wybieramy się na nasze parafialne dróżki. Rozpoczniemy je o godz. 13.00. Spotykamy się na Placu Rajskim przed klasztorem (Msza Święta i transport w tym dniu we własnym zakresie). Ze względu na organizację w tym samym czasie przez Klasztor swoich dróżek Pana Jezusa, odprawimy Dróżki do Matki Bożej (tak, abyśmy wzajemnie sobie nie przeszkadzali, skupili się na modlitwie).

Przed plebanią do odebrania jest parasol.

Bardzo serdecznie prosimy, aby na Mszę Świętą w środę popołudniu przyszli Rodzice (przynajmniej jeden z Rodziców) oraz Kandydaci do Bierzmowania. Obecność obowiązkowa.